‘Dantel ve Örgü Modelleri’ kategorisi için arşiv

Tiğ işi bolero modeli


Yeşil çay diyetiyle kilo vermek

Yeşil çay diyeti, diyet piyasasında bulunan en sağlıklı ve zahmetsiz diyettir. Şahsen tecrübelerime göre kilo verme ve zayıflamanın 2 etkili yolu vardır: Bunlardan birincisi vücuda alınan kalori ve besinleri kısmak, diğeri ise vücudun hareket ve eforunu artırarak metabolizmanın hızlanmasını ve çabuk zayıflamayı sağlamaktır. Yeşil çay bu iki yöntemin her ikisini de kapsayan özelliklere sahiptir. Yeşil […]


Deryalı Günler eylülde başlıyor

Derya Baykal hanımefendinin severek izlediğiniz kadın programı Deryalı Günler eylülün ortalarında yeni yayın dönemine giriyor. Dantel ve örgü modellerinin paylaşıldığı, yemek tarifleriyle gönlümüzde taht kuran, çıkarttığı konuklarla kalitesini her gün ortaya koyan Deryalı Günler’in bölüm videolarını resmi sitesinden izleyebilirsiniz.


Derya Baykal’ın programı sezonu kapattı

Bayanların severek takip ettiği, Show Tv’nin en sevilen kadın programlarından Deryalı Günler geçtiğimiz haftaki son bölümünün ardından yaz tatiline girdi. Yaz tatilini Bodrum’da geçireceğini söyleyen Derya Baykal programın eylül başında başlayabileceğinin sinyallerini verdi. Heyecanla bekliyoruz.